ÚTERÝ 24. 5.

51433759195_c02d3f7b80_o.jpeg
Divadelní spolek JEDL, Praha
Úterý 24. 5.
17:00
 

STŘEDA 25. 5.

02_Osklivec.jpg
Činoherní klub, Praha
Středa 25. 5.
16:00
03_294statecnych.jpeg
Divadlo pod Palmovkou, Praha
Dům kultury města
Ostravy
Středa 25. 5.
19:00
1631104351-neco-pro-lidi-ndm-ostrava-divadelni-klub-4-colosseumticket.jpg
Národní divadlo 
moravskoslezské, Ostrava
Středa 25. 5.
19:00
 

ČTVRTEK 26. 5.

ceskoslovenske-klacky_medar.jpg
FRAS, Praha
Stará aréna
Čtvrtek 26. 5.
16:30
DOM fotoCtibor Bachratž 14.jpg
Divadlo Petra Bezruče
Divadlo Andreje Bagara,
Nitra, SK
Čtvrtek 26. 5.
18:00
1-3-e1599375503835.jpg
Komorní scéna Aréna,
Ostrava
Čtvrtek 26. 5.
18:30
06_lunetic.jpeg
Divadlo NoD, Praha
Dům kultury města
Ostravy
Čtvrtek 26. 5.
20:00
 

PÁTEK 27. 5.

07_08_Adamec.jpg
Divadlo Na zábradlí, Praha
Církev bratrská,
Divadlo Petra Bezruče
Pátek 27. 5.
17:00
09_27.jpg
Geisslers Hofcomoedianten, Praha
Dům kultury města
Ostravy
Pátek 27. 5.
20:27
10_marysa.JPG
Jihočeské divadlo,
České Budějovice
za Domem kultury
města Ostravy
Pátek 27. 5.
21:00

SOBOTA 28. 5.

11_sadlo.png
Hlasohled, Praha
Divadlo Petra Bezruče
– Márnice
Sobota 28. 5.
16:00
12_baletky.jpg
Spitfire Company, Praha
Divado Petra Bezruče
Sobota 28. 5.
17:00
13_Richard.jpg
Dejvické divadlo, Praha
Dům kultury města Ostravy
Sobota 28. 5.
19:00
14_sanitka.jpeg
Činoherní studio,
Ústí nad Labem
amfiteátr za Domem
kultury města Ostravy
Sobota 28. 5.
22:00
 

NEDĚLE 29. 5.

15_vodnik.jpg
centrum Ostravy
bazmek entertainment, Brno
Neděle 29. 5.
11:00–14:00
16_NEW_bratri.jpg
Bratři v tricku, Praha
Neděle 29. 5.
za Domem kultury
města Ostravy
14:00
17_kramer2.jpeg
Prešovské národné divadlo, SK
Dům kultury města
Ostravy
Neděle 29. 5.
16:00
18_bez_roucha.jpeg
Divadlo v Dlouhé, Praha
Divadlo Antonína
Dvořáka
Neděle 29. 5.
19:00
 

PONDĚLÍ 30. 5.

Tancovaczka, DAMU, 30.5. 16.00.jpg
DAMU / činohra, Praha
Pondělí 30. 5.
16:00
foto (73 of 85)1.jpg
Akadémia umení
v Banskej Bystrici
Stará aréna
Pondělí 30. 5.
18:00
Říše zvířat, JAMU, 30.5. 20.00.jpg
JAMU / činohra-muzikál,
Brno
Komorní scéna Aréna – Komůrka
Pondělí 30. 5.
20:00
 

ÚTERÝ 31. 5.

Julietta čili Snář, JAMU, 31.5. 14.00.jpg
JAMU / činohra, Brno
Studio G
Úterý 31. 5.
14:00
Divadlo introvertů, DAMU, 31.5. 16.00.jpg
DAMU / alternativní divadlo, Praha
Stará aréna
Úterý 31. 5.
16:00
Velmi křehké stavy, JKO, 31.5. 18.30.jpeg
JKO / maturitní inscenace, Ostrava
Janáčkova
konzervatoř Ostrava
Úterý 31. 5.
18:00
220315124747-img-8023-1647417102.jpg
Národní divadlo 
moravskoslezské, Ostrava
Úterý 31. 5.
18:30
249858199_116811390795209_7518537924288668764_n.jpg
Everyday Friday
Úterý 31. 5.
VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ
20:00