top of page

VSTUPENKY

PRODEJ VSTUPENEK ONLINE

Vstupenky na všechna festivalová představení můžete zakoupit online kliknutím na tlačítko VSTUPENKY u každého představení. Platba je možná platebními kartami VISA a MasterCard a službami Apple Pay a Google Pay.

Vstupenky si zde můžete také zarezervovat a vyzvednout osobně na pokladně Divadla Petra Bezruče. Rezervace je platná 3 dny. Pokud byste potřebovali s nákupem poradit, můžete nám zavolat na tel: ‭+420 605 268 799‬, nebo napsat na e-mail vstupenky@dfov.cz a my vám rádi poradíme.

Prodej online

PRODEJ VSTUPENEK NA POKLADNĚ

Pokud preferujete osobní kontakt, můžete si vstupenky na festivalová představení zakoupit na pokladně Divadla Petra Bezruče v pracovní dny od 9.00 do 18.00. Na pokladně je platba možná hotově nebo platební kartou.

Vstupenky na představení, která proběhnou v Domě kultury Poklad, je možno zakoupit i v tamní pokladně. Stejně tak vstupenky na představení Fifty, které se odehraje v Divadle Antonína Dvořáka, pořídíte i v pokladnách Národního divadla moravskoslezského

Prodej na pokladně
Akce na vtupenky

VÝHODNÁ NABÍDKA VSTUPENEK

Pro milovníky divadla nabízíme množstevní slevy, díky kterým můžete vstupenky na festivalová představení získat za poloviční cenu!

PŘI ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA 3 NEBO 4 
RŮZNÁ PŘEDSTAVENÍ Z HLAVNÍHO PROGRAMU ZÍSKÁTE SLEVU 30 %
PŘI ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA 5 A VÍCE
RŮZNÝCH PŘEDSTAVENÍ Z HLAVNÍHO PROGRAMU ZÍSKÁTE SLEVU 50 %
bottom of page