top of page

VSTUPENKY  V PRODEJI
OD 3. 4. 2024

PRODEJ VSTUPENEK ONLINE OD 3. 4. 2024 15:00

Vstupenky na všechna festivalová představení můžete zakoupit online kliknutím na tlačítko VSTUPENKY u každého představení. Platba je možná platebními kartami VISA a MasterCard a službami Apple Pay a Google Pay.

Vstupenky si zde můžete také zarezervovat a vyzvednout osobně na pokladně Divadla Petra Bezruče. Rezervace je platná 3 dny. Pokud byste potřebovali s nákupem poradit, můžete nám zavolat na tel: ‭+420 605 268 799‬, nebo napsat na e-mail vstupenky@dfov.cz a my vám rádi poradíme.

PRODEJ VSTUPENEK NA POKLADNĚ OD 3. 4. 2024 14:00

Pokud preferujete osobní kontakt, můžete si vstupenky na festivalová představení zakoupit na pokladně Divadla Petra Bezruče v pracovní dny od 9.00 do 18.00. Na pokladně je platba možná hotově nebo platební kartou.

Vstupenky na představení, která proběhnou v Domě kultury Poklad, je možno zakoupit i v tamní pokladně. Stejně tak vstupenky na představení, které se odehraje v Divadle Antonína Dvořáka, pořídíte i v pokladnách Národního divadla moravskoslezského

Slevu mohou uplatnit studenti s průkazem, senioři od 65 let nebo držitelé senior pasu a držitelé průkazek ZTP a ZTP/P.

VÝHODNÁ NABÍDKA VSTUPENEK

Pro milovníky divadla nabízíme množstevní slevy, díky kterým můžete vstupenky na festivalová představení získat za poloviční cenu!

PŘI ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA 3 NEBO 4 RŮZNÁ PŘEDSTAVENÍ Z HLAVNÍHO PROGRAMU ZÍSKÁTE SLEVU 30 %
PŘI ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA 5 A VÍCE RŮZNÝCH PŘEDSTAVENÍ Z HLAVNÍHO PROGRAMU ZÍSKÁTE SLEVU 50 %
bottom of page