top of page

BRATŘÍ SPECIÁL

autor Adam Jarchovský a Václav Jelínek
Bratři v tricku, Praha

Jedinečné a neopakovatelné představení,
o jehož průběhu rozhodují diváci. Žonglérské miniatury z vybraných představení Bratří v tricku vložené do klobouku... račte losovat!

dětské hřiště za Domem kultury
města Ostravy
Neděle 29. 5.
14:00
bratří speciál.png

Jedinečné a neopakovatelné představení, o jehož průběhu rozhodují diváci. Bratři v tricku přivážejí do Ostravy rekvizity pouličních představení. Ať už to je představení Malíři, kultovní Prasečí cirkus nebo letní Běžkařská odysea. Račte si připomenout či doplnit chybějící zážitky. 

Bratří speciál – to jsou pečlivě vybraná čísla nejen z těchto představení a vložené do klobouku. Račte losovat! Zveme vás na neutuchající studnici humoru - laskavého i sebeironického, v kombinaci s bravurně zvládnutým žonglérstvím.

autoři a účinkující Adam Jarchovský a Václav Jelínek

60 minut

VSTUPNÉ

150 Kč základní
100 Kč zlevněná

V PŘÍPADĚ

nepříznivého počasí se představení odehraje v náhradním prostoru v Domě kultury města Ostravy

DÉLKA PŘEDSTAVENÍ

BRATŘI V TRICKU

Žonglérské duo Bratři v tricku vzniklo v roce 2009, tvoří jej Václav Jelínek a Adam Jarchovský. Jejich specializací je propojování technicky náročného žonglování s pohybem a výrazem a vytváření moderní show. Jejich vystoupení jsou stavěná tak, aby se diváci bavili nejen precizním žonglováním, ale i divadelní stránkou. Vystupovali v mnoha evropských zemích a také na EXPU 2010 v Šanghaji, kde v rámci projektu V.O.S.A. reprezentovali Českou republiku. Dalším projektem, na kterém oba žongléři participují, je Artists 4 children, prostřednictvím workshopů pracují s dětmi na bázi celosvětově uznávaného modelu Social circus. Na festivalu Dream Factory Osrava uvedli své inscenace Plovárna, Prasečí cirkus či Běžkařská odysea.

RECENZE

bottom of page