top of page

SNÁŘE Z TOVÁRNY

JEN STRUČNĚ NA ÚVOD...

A je to tu! Festival Dream Factory se vrací v plné síle do svého tradičního jarně-letního termínu a vy se opět můžete těšit na řadu skutečně pestrých a doufejme, že i nevšedních zážitků! Na celých osm dní se Ostrava promění v tepající centrum divadelního dění a my se moc těšíme, že se s vámi budeme setkávat nejen v jednotlivých divadelních sálech, ale že se také společně pokusíme objevovat další netradiční ostravské lokace a v nich nabízené tituly nahlížet zase z trochu jiného úhlu... A pokud by vám něco uniklo, je tu pro vás Snář z továrny!

PŘEHLED SNÁŘŮ Z 15. ROČNÍKU FESTIVALU

01.png
02.png
03.png
04.png
05.png
06.png
07.png
08.png
09.png

REDAKCE SNÁŘE

ŠÉFREDAKTORKA Barbora Sedláková (bs)  REDAKCE Silvie Hajdíková (sh), Zdeňka Horváthová (zh), Petra Kupcová (pk), Amálie Švecová (aš), Kristýna Vinařová (kv) FOTOGRAFIE Maxim Bajza, Ondřej Durczak, Lukáš Horký  GRAFICKÁ ÚPRAVA Jan Kulich  SAZBA Lukáš Horký – Surbanz.

PŘEHLED SNÁŘŮ ZE 14. ROČNÍKU FESTIVALU

snar_05.png
snar_06.png
snar_special.png

REDAKCE SNÁŘE 2022

ŠÉFREDAKTORKA Pavla Bergmannová (pb)  REDAKCE Silvie Hajdíková (sh), Viktor Hájek (vh), Lucie Kubelková (lk), Petra Kupcová (pk) FOTOGRAFIE Ondřej Durczak, Lukáš Horký  GRAFICKÁ ÚPRAVA Jan Kulich  SAZBA Lukáš Horký – Surbanz.
bottom of page