top of page

ŠMEJDĚNÍ

My kluci, co spolu chodíme, Praha

Trojice herců, kteří si pro vás nic nepřipravili. Surrealisticko-absurdní fyzická divadelní improvizace, která společně s muzikou a světlem vytváří spontánní koláže scén a obrazů, od abstraktna až po absurdno.

DK Poklad – utajené zákoutí
pátek 26. 5.
21.30
Šmejdění.png

MY KLUCI, CO SPOLU CHODÍME

Citlivá témata, něžným testosteronem pulzující žíla chlupaté ruky / Svědomitě nepřipravené / Drze kreativní / Výsměch pantomimy / Nedostudovaní klauni / Urputní žongléři / Dramatičtí koumáci a upocení kumštýři / My kluci.

Skupina improvizovaného divadla tvořená absolventy HAMU a DAMU se dala dohromady již během studií na seminářích improvizace pod vedením Martina Zbrožka. Jádro skupiny tvoří čtveřice performerů (Lukas Blaha, Andrej Lyga, Šimon Pliska a Václav Wortner), kteří se posléze spojili s jejich dvorním osvětlovačem Jonatánem Vnoučkem a korunními muzikanty Tomášem Kůglem a Michalem Von Klaun. Spolu ve svých free-formových improvizacích kombinují fyzické divadlo, tanec, hrdelní zpěv a absurdní humor. My kluci spolu pravidelně chodí na pražské scéně Jatka78 nebo Lodi Tajemství, na festivalech po celé ČR i mimo ní. 

RECENZE

„Čo ty kokso! To něbolo nazkůšané?!?“ Juraj (34)

 

„Výborná improvizace prostě: Cihla malta cihla malta.“ František (58)

 

„Já to teda nepochopila, ale hezky se na vás dívá.“ Jana (21)

My kluci
Recez Šmejdění
bottom of page