Rezervovat

STAND'ARTNÍ KABARET / Divadlo Vosto5

Divadlo Vosto5

Chlapci Ondar, Petar a Tomina předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň!


Zcela otevřený divadelně-hudební improvizační večer. Stand´artní kabaret prožívá pokaždé svou premiéru i derniéru a mohou zaznít i písně vlastní kapely SNAHA.

 

Poznámka: Aktuální sestavu aktérů pro každé místo hraní vždy losuje život a čas tak, aby byli přítomni alespoň tři improvizátoři z pěti. Varování ministerstva fyzkultury: Vyšší počet aktérů nezaručuje vyšší úroveň improvizace.


premiéra 9. srpna 2003 v Praze


délka představení    45 - 60 minut bez pauzy


účinkují    Ondar Cihlář, Tomina Jeřábek a Petar Prokop


vstupné    350 Kč / 250 Kč


Z důvodu neplánovaného zdravotního zákroku člena hereckého souboru Divadlo Vosto5 uvedeme místo plánované inscenace Proton !!! Stand'artní kabaret. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě, že Vám změna nevyhovuje, lze vstupenky vrátit nejpozději do pondělí 14. června. Vstupenky zakoupené v hotovosti vracejte v pokladně DKMO, příp. v jiném místě zakoupení. Pro vrácení vstupenek zakoupených on-line napište e-mail na pokladna@dkv.cz. Peníze budou automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny, a to nejpozději do 90 dnů. Děkujeme za pochopeni a omlouváme se za případné komplikace.foto    František Ortmann


replik breitling replik rolex