ZRUŠENO

PROTON !!! / Divadlo Vosto5

Divadlo Vosto5

A KOLAPS POP-MUSIC SE TOČÍ DÁL!


Jevištní rozhlasová reportáž o objevu zapadlé ostravské kapely PROTON, která byla umlčena těsně předtím, než se stala slavnou.

 

Strhující příběh zapomenuté hudební legendy, od které velikáni populární hudby i undergroundu čekali asi mnohem více. S hudební kometou zataženého nebe hluboké normalizace je totiž propleteno nevídané množství osudů současných hudebníků.


premiéra 14. června 2016 v Jatkách78 v Praze


délka představení    75 minut bez pauzy


režie    Ondřej Cihlář

účinkují    Ondřej Bauer, Ondřej Cihlář, Robert Mikluš, Tomina Jeřábek, Petr Marek, Petr Prokop a Bára Mišíková


vstupné    350 Kč / 250 Kč


Z důvodu neplánovaného zdravotního zákroku člena hereckého souboru Divadlo Vosto5 uvedeme místo plánované inscenace Proton !!! Stand'artní kabaret. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě, že Vám změna nevyhovuje, lze vstupenky vrátit nejpozději do pondělí 14. června. Vstupenky zakoupené v hotovosti vracejte v pokladně DKMO, příp. v jiném místě zakoupení. Pro vrácení vstupenek zakoupených on-line napište e-mail na pokladna@dkv.cz. Peníze budou automaticky vráceny zpět na účet, ze kterého byly hrazeny, a to nejpozději do 90 dnů. Děkujeme za pochopeni a omlouváme se za případné komplikace.


foto    Nikolas Tušlreplik breitling replik rolex