top of page

PO KAŽDÉM SNĚNÍ PŘIJDE PROBUZENÍ...

…a i my se z našeho již 14. ostravského divadelního snu museli probudit. Ale tak už to zkrátka chodí a nic nemůže trvat věčně – ani sen, ani naše Dream Factory… a to i přesto, že jste si s námi to snění prokazatelně užívali, protože za těch 8 dní nás na 20 různých místech, kde se odehrálo více než 30 akcí, navštívilo přes 4000 snílků, z čehož jsme nadšení a děkujeme vám za vaši podporu!


Když už se nyní nacházíme všichni v plně bdělém stavu, chceme poděkovat všem, kdo se na našem letošním snění podíleli. Festival bychom nemohli realizovat bez finanční podpory Statutárního města Ostrava, Moravskoslezského kraje, Ministerstva kultury ČR, Nadace ČEZ a Ostravských vodáren a kanalizací, jejichž dlouhodobá podpora nám umožňuje nejen rok co rok rozesnívat Ostravu, ale i my si díky nim troufáme každoročně snít o tom, že za rok uděláme festival zas o něco lepší. S tím nám samozřejmě pomáhají i další partneři: breAd, Café Rotigel, České dráhy, Harmony Club Hotel, ha-vel, Ostravar, Ostravské komunikace, a.s., RailReklam a Rengl, kterým také patří náš velký dík. Děkujeme i všem mediálním partnerům, díky nimž se o festivalu vždycky zaručeně dozvíte, za což můžou: Sanit, Led multimédia, Divadlo.cz, Divadelní noviny, Český rozhlas Ostrava, Magazín Patriot a kulturní deník Ostravan.cz.


Festival bychom také dost těžko realizovali, kdybychom neměli kde a co hrát, proto velké poděkování patří Domu kultury města Ostravy a Divadlu Petra Bezruče, že nám dovolili se takřka na týden zabydlet v jejich prostorech.Zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na studenty z pražské DAMU, brněnské JAMU, bánskobystrické AKU a domácí Janáčkovy konzervatoře, kteří se na našem festivale představili úplně poprvé v soutěžní studentské sekci nazvané Student Factory.


A na závěr musíme také poděkovat všem členům organizačního týmu, bez jejichž úsilí a nasazení by festival buď vůbec nebyl, nebo nevypadal tak, jak vypadal. Mezi ně počítáme samozřejmě i redakci Snáře z továrny, která vás dennodenně zpravovala o tom, co vás čeká, nebo referovala o tom, co jsme mohli zhlédnout.DĚKUJEME VŠEM ZA 14. ROČNÍK DREAM FACTORY OSTRAVA!


Nyní už nám zbývá jediné… začít snít o tom, co si pro vás připravíme pro ročník 15.!

Kommentare


bottom of page