top of page

MAMI, TATI, KLUCI ŘÍKALI...

My kluci, co spolu chodíme, Praha

Interaktivní pohádka založená na dětské fantazii a šibalství. Malí diváci a divačky se dostávají do role režisérů a režisérek a kluci rozehrávají příběh podle jejich pokynů.

DK Poklad – amfiteátr
sobota 27. 5.
15.00
Mami, tati.png

MY KLUCI, CO SPOLU CHODÍME

Citlivá témata, něžným testosteronem pulzující žíla chlupaté ruky / Svědomitě nepřipravené / Drze kreativní / Výsměch pantomimy / Nedostudovaní klauni / Urputní žongléři / Dramatičtí koumáci a upocení kumštýři / My kluci.

Skupina improvizovaného divadla tvořená absolventy HAMU a DAMU se dala dohromady již během studií na seminářích improvizace pod vedením Martina Zbrožka. Jádro skupiny tvoří čtveřice performerů (Lukas Blaha, Andrej Lyga, Šimon Pliska a Václav Wortner), kteří se posléze spojili s jejich dvorním osvětlovačem Jonatánem Vnoučkem a korunními muzikanty Tomášem Kůglem a Michalem Von Klaun. Spolu ve svých free-formových improvizacích kombinují fyzické divadlo, tanec, hrdelní zpěv a absurdní humor. My kluci spolu pravidelně chodí na pražské scéně Jatka78 nebo Lodi Tajemství, na festivalech po celé ČR i mimo ní. 

My kluci
Recez Šmejdění
bottom of page